O firmie ru

Firma Solar jest obecna na rynku oświetleniowym od 2003r. Przez te wszystkie lata głównym naszym kierunkiem produkcji były lampy z mosiądzu, które produkujemy do dzisiaj. Od lat cieszą się takim samym powodzeniem i sprawiają, że każde wnętrze będzie miało niepowtarzalny klimat. Od 2015 roku wprowadziliśmy do naszej produkcji lampy ze szkła, lampy z abażurami, lampy z drewnem – ciągle oferując bogatszy wybór dla klienta. Od początku naszej pracy główny nacisk kładziemy na jakość. Chcemy, aby nasze lampy spełniały oczekiwania klientów i służyły im przez wiele lat. Jako producent oświetlenia naszą ofertę kierujemy do hurtowni, architektów, klienta indywidualnego, Tym z Państwa, którzy nam zaufali i stale z nami współpracują serdecznie dziękujemy. Dla nas ważna jest długoletnia współpraca i świadomość tego, że nasze produkty od lat bronią się same.

Działamy rzetelnie

Jako producent lamp obecny na rynku od 2003 roku daliśmy się poznać jako rzetelna, solidna firma, którą zarówno klienci, jak i współpracujący z nami dostawcy doceniają za profesjonalizm i terminowość. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę, wysoką jakość produktów oraz szybkie terminy realizacji. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego nawet dokonując zakupów w sklepie online, mogą Państwo liczyć na naszą kompleksową pomoc. Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez lata produkcji i sprzedaży lamp, żyrandoli, kinkietów i innych form oświetlenia. Stawiamy na rozwój Pomimo setek zadowolonych klientów nie chcemy spoczywać na laurach. Do nawiązania współpracy zapraszamy sklepy, hurtownie, architektów. Cenimy sobie stabilność, w tym więc duchu chcemy rozwijać naszą firmę. To dlatego dołożymy wszelkich starań, by wzajemna współpraca była długotrwała i przebiegała z korzyścią dla obu stron.
Projektujemy z pasją Projekty oferowanych przez nas lamp, żyrandoli, kinkietów tworzymy z myślą o ciepłych, eleganckich wnętrzach, w których będą mogli Państwo poczuć się komfortowo. Wiemy, jak ważnym elementem wystroju jest oświetlenie, dlatego dbamy nie tylko o ponadczasowy wygląd lamp, ale także o odpowiednie rozmiary i właściwości kloszy i abażurów. Cenimy jakość Solar Lampy to solidne polskie produkty, które wykonujemy z troską o estetykę i wysoką jakość materiału. Staramy się wspierać rodzimy rynek, dlatego elementy, które wykorzystujemy do produkcji naszych lamp i żyrandoli, sprowadzamy głównie we współpracy z zaufanymi dostawcami z Polski. W niektóre materiały zaopatrujemy się także u producentów z Włoch i Hiszpanii. Lampy wykonujemy tak, jakbyśmy robili je dla siebie. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ to detale najlepiej świadczą o klasie produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze lampy służyły Państwu przez lata. Stawiamy na trwałość i funkcjonalność. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online!